Jak powiekszyć optycznie biust?

Zastanawiasz się jak optycznie powiększyć sobie biust, bez skalpela i ingerencji chirurga plastycznego? Najlepszym sposobem jest dobrać odpowiedni model biustonosza lub gorsetu, który podniesie, wyeksponuje i powiększy nasze piersi o rozmiar lub o dwa.

Biustonosze typu push up

Biustonosze push up

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych modeli biustonoszy powiększających optycznie jest push up, charakteryzujący się tym, że zbiera i unosi biust czyniąc go zdecydowanie wydatniejszym. Warto mieć ten typ stanika, gdyż idealnie nadaje się do obcisłych topów, przebiegających blisko ciała sukienek, prześwitujących bluzek czy ażurowych swetrów. Z jednej strony małe jest piękne, ale akurat w tym przypadku kobiety robią wszystko, by wydawało się, że są hojniej obdarzone przez naturę.

Każda kobieta posiadająca mały biust ma w swojej garderobie przynajmniej jeden model stanika push up.

Poza tym, że optycznie powiększa on piersi, to jeszcze dodatkowo wykonany jest z dbałością o szczegóły z doskonałych jakościowo tkanin. Biustonosze push up Oui.pl występują w różnych kolorach i są wykonywane z różnych materiałów. Mogą być gładkie, albo ozdobione haftem lub koronką.