Jak się pozbyć tatuażu?

Towarzyszyła nam młodzieńcza chęć zrobienia tatuażu, czy też może dawno zrobiona grafika na ciele przestała zadowalać lub też zmniejszył się jej efekt wizualny? W obecnym czasie możemy to łatwo zmienić i poddać się usunięciu tatuażu, który przestanie szpecić skórę, a także może stworzyć miejsce dla nowego dzieła. Usuwanie tatuażu jest bezinwazyjne przy użyciu odpowiednich narzędzi. Medycyna estetyczna poszła o krok na przód i stworzyła innowacyjne rozwiązania, które w pełni zaspokoją każdego. Warto zatem przyjrzeć się bliżej temu niezwykłemu przedsięwzięciu, które przyczyni się do powrotu pewności siebie i promiennego wyglądu.

Laserowe usunięcie tatuażu

Osiągnięcie właściwego rezultatu jest na wyciągnięcie ręki. Trzeba umówić się na wizytę do lekarza medycyny estetycznej – eksperta laseroterapii, który bezpiecznie i skutecznie będzie mógł przeprowadzić zabieg usuwania tatuażu. Specjalistyczny i wysokiej klasy laser pikosekundowy PicoSure po skierowaniu na skórę swojego światła odnajduje w jej głębszych warstwach cząstki pigmentu. Światło zamieniane jest w energię kinetyczną, która samoczynnie rozbija barwę na drobny pył, który już w kolejnym kroku jest potencjalnie usuwany naturalnymi procesami oczyszczania się komórek ze zbędnych substancji. Do pracy wchodzi układ limfatyczny, który bezpośrednio wyeliminuje pozostałe minimalne cząstki.

Realny powrót do dawnego wyglądu skóry

Szybki sposób usuwania tatuażu laserem jest na wyciągnięcie ręki, sprawdź na laser-pico.pl. Krótki czas rekonwalescencji i pełne dostosowanie się do zaleceń lekarza będą stanowić priorytet. Kilka godzin bezpośrednio po wykonaniu zabiegu może towarzyszyć zaczerwienienie i opuchlizna, po czym skóra powraca do swojej właściwej prezencji. Profesjonalne wykorzystanie lasera PicoSure przy konkretnych zabiegach medycyny estetycznej, w tym usuwania tatuażu sprawdza się perfekcyjnie. Kolorowe pigmenty jakie towarzyszyły zdobnemu obrazkowi znikają, a co najważniejsze: koloryt skóry poprawia się i odzyskuje ona swój blask. Dodatkowo wizytówką tego nowoczesnego urządzenia jest stymulowanie skóry do zwiększenia produkcji kolastyny i elastyny, co wpływa na wygładzenie, polepszenie gęstości i napięcia skóry. Ogromna skuteczność przy likwidacji tatuażu sprawia, że można w pełni bezpiecznie się go pozbyć. Po zabiegu unikajmy przegrzewania oraz opalania i wystawiania na słońce miejsc, w których widniał rysunek.

Pierwszorzędny wygląd ma znaczenie

Zrealizowanie swojego marzenia o usunięciu tatuażu jest zatem dostępne natychmiastowo. Kliniki medycyny estetycznej, które posiadają laseroterapię w swojej ofercie, zezwolą nam w pełni poczuć się na nowo pięknie i wyjątkowo. Dlatego też warto umówić się na wstępną konsultację, a także omówienie wszelkich szczegółów, po czym pozostanie czekanie na konkretny termin. Należy przy tym pamiętać, że całkowite usunięcie tatuażu może nastąpić po kilku sesjach z użyciem lasera. Rozmowa w profesjonalistami w tej dziedzinie zezwolą na uzyskanie wszelkich niezbędnych informacji, które nas uspokoją, a także upewnią w podjęciu stosownej decyzji.