Salvena – zajmiemy się Twoim pomysłem!

Masz pomysł na stworzenie nowatorskiej linii suplementów diety, która jest zarówno zdrowa, jak i skuteczna? Wiesz, jakie składniki możesz do niej wykorzystać, ale na tym Twój pomysł się kończy? A czy wiesz, że oprócz stworzenia substancji musisz ją przetestować oraz mieć do niej potrzebne certyfikaty i dokumenty, które pozwolą Ci ja zarejestrowanie efektu swojego pomysłu i wprowadzenie go na rynek?

Tak, procedur, wymogów i badań jest mnóstwo, o kilku pewnie nie masz pojęcia, a kilku nie wiesz, jak wykonać. Zależy Ci też na czasie, no i na finansach.

Mamy dla Ciebie wspaniałą wiadomość: już nie musisz się tym wszystkim martwić! Firma Salvena zrobi to wszystko za Ciebie, wykorzystując innowacyjne nowoczesne narzędzia technologiczne. Do dyspozycji masz doskonale wyposażone laboratorium oraz zespół specjalistów, dzięki którym Twoj produkt będzie nie tylko wykonany, ale i tak przygotowany, że będziesz mógł go sprzedać zaraz po odebraniu go z naszej siedzimy lub od kuriera!

Podejmując się współpracy z nami, dowiesz, że produkcja suplementów diety może być dla Ciebie bezstresowa. Działaby wieloaspektowo i wieloetapowo, aby każdy wytworzony w naszej firmie produkt był doskonały, spełniał wszelkie wymogi prawne, zdrowotne, wizualne i zapachowe oraz uwzględniał Twoje propozycje, pomysły i sugestie. Ważny jest dla nas rownież Twój potencjalny klient, który z półki setek innych produktów ma wybrać właśnie Twój.

Co oferujemy Ci jako firma Salvena?

  • przygotowanie składu i technologi wytworzenia Twojego produktu,

  • analizy toksykologiczne,

  • analizy fizykochemiczne,

  • analizy mikrobiologiczne,

  • testy dermatologiczne,

  • opracowanie opakowań i niezbędnych etykiet,

  • dokumentację każdego etapu pracy,

  • dokumentację niezbędną do rejestracji produktu oraz wprowadzenia go na rynek,

  • kontakt z odpowiednim instytutem naukowym lub urzedem, jak np. Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych,

  • wiele innych etapów, o których możesz przeczytać na stronie www.salvena.pl.

Oprócz kompleksowej, szczegółowej procedury, począwszy od opracowania składu po rejestrację produktu, świadczymy również usługi w zakresie korekty oraz modernizacji produktów kosmetycznych i spożywczych już istniejących, które wymagają udoskonalenia lub ponownej analizy składu pod kątem substancji toksycznych i z tego powodu wycofanych z rynku.

Firma Salvena to szeroki wachlarz usług kontraktowych. To wielu zadowolonych klientów z Polski i zagranicy. To również profesjonaly, otwarty na pomysły Klientów oraz nowości technologiczne zespół, to również innowacyjny sprzęt i rozwiązania. Firma Salvena to gwarancja satysfakcji.