Tipsy Kraków

Stylizacja może przysłużyć się do poprawy stanu naszych paznokci. Jeśli zostanie pokryta żelem UV, mogą one spokojnie odrastać i wzmacniać się, ponieważ są zabezpieczone przez urazami. Stylizacja paznokci szczególnie polecana jest paniom, które mają skłonność do ich obgryzania.

Dzięki paznokciom żelowym możesz cieszyć sie pięknymi dłońmi przez długi czas, ponieważ są one niezwykle trwałe i wytrzymałe.

Tipsy to metoda ozdabiania paznokci, która sprawdza się przez długie tygodnie. Można się nimi cieszyć ok 3-4 tygodnie w zależności od tego, jak szybko odrastają nasze paznokcie. Tipsy można odświeżyć i ozdobić w odmienny sposób niż dotychczas, co daje duże pole fantazji i pomysłowości. Wystarczy ozdobić je brokatem, akrylowymi kwiatami czy cyrkoniami. Istnieją tysiące ciekawych wzorów, które można zamieścić na swoich paznokciach. Jeśli interesuje cię wykonanie tipsów, wystarczy, że wyszukasz w Internecie frazy: tipsy Kraków.

Metoda akrylowa daje większe możliwości niż metoda żelowa. W składzie pakietu akrylowego znajdują proszki akrylowe w standardowym kolorze, a także proszki kolorowe i płyn akrylowy. Niezbędny jest także primer – wytrawiacz płytki paznokcia, który zwiększa przyczepność akrylu do paznokcia. Przyda się także pędzelek o szpiczastym kształcie, który powinien być wykonany z włosia dobrego gatunku. Akryl wysycha szybko, więc lampa nie będzie potrzebna. Fakt, że akryl szybko twardnieje, stanowi nie mało utrudnienie dla początkujących manicurzystek, które nie zawsze są w stanie wykonać paznokcie w tak krótkim czasie.

Metoda akrylowa polega na łączeniu płynu z proszkiem na pędzelku, a następnie na naniesieniu masy na paznokieć lub tipsa. Jest to metoda niezwykle trwała, często stosowana u osób, które mają tendencję do obgryzania paznokci, a także mających ubytki na powierzchni paznokcia.

Dużym minusem tej metody jest nieprzyjemny zapach akrylu, a także konieczność uformowania akrylu, który nie należy do najmiększych materiałów. Na rynku dostępne są także ozdoby akrylowe na paznokcie. Akrylowe paznokcie mogą być dziełami sztuki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *