Wesele w Willi Krzyskiej – stawiamy na jakość

Hotel Willa KrzyskaPrzy organizacji uroczystości weselnej ważnych jest wiele aspektów, ale kilka z nich warunkuje udaną zabawę i zadowolenie gości. To przede wszystkim jedzenie, atmosfera, obsługa i standard obiektu.

Willa Krzyska to trzygwiazdkowy hotel o dobrej lokalizacji w północnej części Tarnowa, blisko węzła A4 Tarnów Północ, udostępniający swoją sale bankietową do organizacji zabawy weselnej. Największa sala, dedykowana do imprez okolicznościowych, może pomieścić maksymalnie 75 osób. Willa posiada na miejscu bardzo dobrze wyposażoną strefę gastronomiczną, z profesjonalnymi kucharzami. Oferuje przygotowane na miejscu z wysokiej jakości, świeżych składników menu weselne. W bardzo złożonym menu Willi Krzyskiej nawet najbardziej wybredny smakosz znajdzie coś dla siebie.

Menu w Restauracji

Willa Krzyska Tarnów

 

W przystawkach znajdują się lekkie smakołyki – ryby, drób i dziczyzna. Wszystko pięknie podane wzbudzi apetyt gości do dalszego posiłku. Jeśli chodzi o zupę, nie będzie to prosty rosół, a bulion z pulpetami i kluseczkami, bądź kremy warzywne, zupy regionalne itp. Dania główne to wspaniale przyrządzone mięsa – schab, polędwiczki, filet drobiowy z dodatkami – ziemniakami, kaszą, ryżem lub frytkami. Dopełnieniem będzie surówka lub sałatka zrobiona ze świeżych warzyw.

Wesele w Willi Krzyskiej

W skład zimnej płyty, która będzie na stałe gościć podczas zabawy weselnej, wchodzą przekąski mięsne, ryby i sałatki. Dodatkowo, już po głównym posiłku i w określonych przez parę młodą odstępach czasu podawane są trzy ciepłe posiłki, które skutecznie rozgrzeją żołądki gości. To między innymi bouef strogonoff, paprykarz cielęcy, barszcz czerwony i wiele innych. Willa oferuje również słodkie wypieki, w cenie 95 złotych za blachę. Na jednej blasze można połączyć cztery różne gatunki ciasta, co korzystnie wpływa na ich cenę. W ramach oferty dostępny jest alkohol – są to dobre gatunkowo wódki oraz szampan.

Polskie wesele nie może obyć się bez potraw regionalnych. Aby dodać kulinarny akcent

regionalny, kuchnia Willi Krzyskiej oferuje przygotowanie stołu wiejskiego, na którym znajdą się wędliny, nalewki i inne potrawy, kojarzące się z danym regionem. Istnieje również możliwość przygotowania dania, które na długo zapadnie w pamięć gości np. całości pieczonego prosięcia, bądź szynki z kością. Koszt pełnego menu to około 160-180 złotych.

Zapraszamy na Willa Krzyska